Central High School

A Honor Roll

*Denotes straight As

9th grade: *Libby Baumgartner, *Emily Cardinal, Morgan Christopherson, Chloe Christy, Allissa Curson, Holly Lind, *Megan Miller, Hunter Pederson, Peter Schwichtenberg, Madalyn Smith, Carley Vinkemeier, Alex Wischnack, Andrew Wischnack.

10th grade: Jonathan Braunwarth, Samantha Brinkmann, Andrew Cardinal, Casey Clemensen, Brandon Fabel, Abby Forner, Joshua Hendel, Ashley Jacques, Chelsea Kanduth, Alexander Kayser, Parry Larson, Laura Magee, Natalie Pintelon, Amber Rosenlund, Corbyn Schrupp, Natalie Stockman, Ryan Sullivan, Cheyenne Tordsen.

11th grade: Sam Anderson, Brooke Brede, *Matthew Ditsch, Alexis Erpenbach, Trevor Groschen, Pete Jagow, Brooke Raether, *Hope Roberton, Emily Schmidt, Jessica Underdahl, Mackenzie Williams, *Jeffrey Worm.

12th grade: Bailey Cook, *Michael, Gunther, McKenzie Hennen, *Crystal Joos, *Emily Koloc, Angelita Kukacka, Kelsey Kutil, *Molly Larson, Paul Muehring, *Megan Norman, Brianna Schug, *Payton Schultz, *Emily Schwichtenberg, *Anna Selchow, Reid Stacken, Brady Sullivan, *Marissa Sullivan, Tyson Tellers, *Afton Wolter, Alyssa Worm

B Honor Roll

9th grade: Grant Barker, Kaylie Brazil, Donovan Eckenrode, Cynthia Favela, Megan Geis, Nathan Goetze, Kari Harms, Chase Heuer, Isaac Hormann, Elisabeth Jimenez, Megan Knickerbocker, Taylor Lacrosse, Matthew Lamberton, Hannah Lind, Nicholas Lundstrom, Mariah Moser, Leah Mueller, Kayla Rademacher, Madison Schlueter, Austin Sim, Casey Skaaland, Zack Storms, Ty Volner, Calvin Weckwerth, Kahli Wickenhauser, Evan Worm, Katelyn Worm.

10th grade: Alek Bixby, Saranda Borak, Hailey Brown, Erich Dettmann, Alex Eichner, Danielle Feltmann, Jacob Fuhrman, Montanna Hanson, Alyssa Heher, Shelby Herrmann, Hannah Hohbein, Elizabeth Jaus, Nicole Johnson, Max Kasel, Mitchell Kells, Julia Koehnen, Jordan Kohls, Kahlie Kroells, Morgan Krueger, Ashley Larson, Kayla Leonhardt, Mariah Lueck, Miranda Manthey, Alex Meeker, Cody Milbrett, Jordyn Miller, Nicole Miller, Bryce Noeldner, Jennifer Oelfke, Matthew Paul, Dillon Rolf, Meagan Sons, Blake Teubert, Jamie Virgillito, Reid Wenisch, Anna Willems, Hailee Zellmann.

11th grade: Whitney Carlson, Ian Coulter, Sydney Harner, Kimberly Klingelhutz, Kaitlyn McDonald, Devan Mellgren, Grant Mueller, Cristian Perez, Haley Peterson, Jordan Peterson, Joseph Rademacher, Nicholas Schwendeman, Taylor Trick, Jayme Ulrich, Samantha Virgillito, Brooke Willemsen, Caitlyn Williams.

12th grade: Joseph Borak, Rebecca Dreier, Brianna Dvorak, Miranda Flannery, Robin Hatterschide, Brandon Hoen, Victoria Johnson, Austin Kidrowski, Christopher Lagergren, Abby Lapinoja, Brianna Latzke, Andrew Leonhardt, Amanda Martens, Heather Meuleners, Adam Neubarth, Rachael Neubarth, Jacob Oelfke, Tiffany Pintelon, Dana Richter, Kylea Roeglin, Benjamin Roufs, Megan Schmitz, Cody Storms, Daniel Stuewe, Haley Sullivan, Tabitha Swanson, Timothy Swanson, Kayla Teubert, Jacob Undestad, Allen VanDien, Cody VanLith, Hailey Weckwerth, Madison Weckwerth, Timothy Willems, Adam Wroge.

Central Middle School

A Honor Roll

*Denotes straight As

6th grade: Peter Barth, McKenna Baumann, Izzy Bursey, Nicole Campbell, Cameron Conlin, Payton Dvorak, *Teagan Dvorak, Brianna Eggers, Brittney Eggers, *Reese Eichner, *Amanda Eiden, Samantha Engquist, Bren Fox, Anthony Franck, Jayden Fritz, *Kali Grimm, Madison Hale, Richelle Hoen, Caleb Hormann, Nicholas Jensen, Emma Klaustermeier, Sarah Korman, Luke Lamberton, Judy Larson, Cheyanne Luckhardt, Abbie Luskey, Kaitlyn McCracken, Marian Medina, Alyssa Mueller, Christopher Mueller, Joshua Noeldner, Amber Orr, Alexander Pederson, Melissa Royal, Anthony Schultz, Sommer Scott, Victoria Simons, *Connor Smith, Gabrielle Strand, Kambri Tessmer, Krystalyn Thimsen, *Mary Wenisch, Nathan Worm

7th grade: Christina Barstad, Gabrielle Borak, *Tristen Christopherson, *Carter Clemensen, Andrew Curson, *Alyssa Eiden, *Kellen Erpenbach, *Mikayla Eshleman, Justin Fabel, John Fahey, Joan Fuhrman, Maroly Gonzalez, *Olivia Hendel, *Anna Herzog, Chloey Kellermann, Rebecca Klingelhutz, Hanna Kroells, Emily Lano, Colby Lindback, *Molly Miller, Dana Norman, *Emma Panning, Luke Peterson, Austin Pysick, Jada Rondeau, Eleigh Shumway-Fritz, Riley Slathar, Abigail Terfehr, Alec Tober, Arthur Tran, Caleb Vinkemier, Grace Wickenhauser, Shyann Wickenhauser, Chandra Wigfield

8th grade: *Taylor Binsfeld, Benjamin Coffel, Grace Cummiskey, *Karl Dettmann, *Devon Dvorak, Alexis Eggers, *Kayla Engelstad, Madeline Farrell *April Feist, *Samuel Fuhrman, Elizabeth George, *Taylor Gort, *Anthony Hennen, Connor Holliday, *Morgan Karnes, Aaron Klaustermeier, Brett Kleindl, Joseph Lemmer, *Brice Panning, Meagan Peterson, Brooke Pischke, Jose Ramirez, Paige Schneider, Samantha Schultz, Aubriana Selness, Joseph Simons, Emily Vieth, Clare Wickenhauser, *Kassidi Wickenhauser

B Honor Roll

6th grade: Elijah Ahrendt, Dylan Aslakson, Zachary Bovy, Nolan Braunwarth, Mason Brockoff, Steven Dammann, Jordan Harms, Tyler Helland, Andrew Heuer, Nicholas Holliday, Trentin Iddings, Taylor Karstens-Breitzman, Trevis Klingelhutz, Ashley Louwagie, Caden McClellan, Melissa Miller, Briana Schaak, Tylor Schlechter, Alex Smith, Alexa Sosa Lopez, Christian Stacy, Morgan Stoeckman, Pisces Tek, Reed Wishchnack, Timothy Wolf

7th grade: Dylan Devries, Ezekial Dodge, Marlie Franck, Amanda Geis, Taya Goodell, Blake Harms, Madison Kling, Dakota Krautkremer, Shelby Kutil, Kayla Kutzke, Eduardo Mendoza, Charles Rademacher, Madison Stieve, Collin Vinkemeier, Jacob Weckwerth

8th grade: Mikayla Amberg, Justin Carlson, Reed Carpenter, Jaidyn Cohrs, Davis Colley, Charliss Dols, Samantha Harner, Bennett Hatterschide, Zachary Heiland, Hank Hoese, Jessa Jacquin, Clay Johnson, Benjamin Lagergren, Francisco Medina, Madyson Murphy, Terrell Postel, Jessica Rondeau, Clayton Sauter, Mercedes Schrupp, Jacob Schwartz, Anna Sons, Shawn Sutamavong, Danielle Tordsen, Jennifer Trujillo, Kailey Wenzel, Caleb Wickenhauser.

up arrow